June 23, 2021

Nowości, testy, galeria
używany mini van w dobrym stanie

Zakup samochodu używanego niesie ze sobą wiele zalet. Jedną z najważniejszych jest to, że mając kilkadziesiąt tysięcy złotych można kupić pojazd używany ale wyższej klasy, a nie nowe – ale niewielkie auto.

Samochody używane w Białymstoku

Mogą być one dobrej marki, a więc bardziej prestiżowe, a zarazem przestronne i wygodne. Co ważne, takie auta mogą być jedynie kilkuletnie, a jednocześnie można za nie zapłacić około 50% ceny początkowej. Dzięki temu nabyć można dość nowe auto, które posiada wiele zalet (charakterystycznych dla pojazdów od dealera), które nie kosztuje majątku. Do tego, wśród samochodów używanych znaleźć można pojazdy kosztujące nawet kilka tysięcy złotych, a mogące posłużyć swoim właścicielom nawet przez kilka lat. Natomiast ceny nowych aut zaczynają się od kilkudziesięciu tysięcy złotych. Nie każdy dysponuje takim budżetem, a jednocześnie nie chce być może brać kredytu czy decydować się na leasing. Po za tym, dla osób średnio zamożnych używany samochód z białostockiego Nord Auto Volvo jest czasem jedyną możliwością.

Wiedza o tym, co się kupuje

Każdy samochód używany w Białymstoku nabyć można z wiedzą o tym, jak sprawdza się on w praktyce. Z samochodami nowymi jest ten problem, że nie wszystkie pomysły konstruktorów samochodów są dobre, ale na początku nikt nie zdaje sobie z tego sprawy. Może być też tak, że dane rozwiązania są dobre dla ludzi (i ulic) w ciepłych krajach, ale są zupełnie nietrafione w krajach ze śniegiem. Niekiedy słyszy się też o niepowodzeniach technicznych całych modeli. Kupując auto nowe, trzeba dać wiarę producentowi – i czasem można się rozczarować. Natomiast wybierając samochód używany można już dokładnie sprawdzić opinie kierowców danego modelu, poczytać różnego rodzaju artykuły i ogólnie zasięgnąć wiedzy o danym pojeździe. Dzięki temu można będzie kupić auto dobre, a zarazem w pełni odpowiadającej indywidualnym potrzebom.

Auta używane

Dodaj komentarz