December 3, 2020

Nowości, testy, galeria

W dzisiejszych czasach komisy samochodowe czy też salony są coraz mniej ważne. Handel przeniósł się w dużej części do internetu, co dotyczy też samochodów. Jak można dokonać kupna bądź sprzedaży samochodu nie wychodząc z domu?

Sprzedajemy auto

Wszystkim, czego potrzebujemy, by sprzedać nasz samochód są jego zdjęcia oraz kilka podstawowych informacji, zawartych choćby w dowodzie rejestracyjnym, Im więcej informacji udzielimy, tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś zdecyduje się na zakup, dlatego w treści ogłoszenia koniecznie należy podać cenę, przebieg oraz opis stanu technicznego naszego samochodu. Powinniśmy także zostawić informację o tym, jak można się z nami skontaktować, podając np. numer telefonu. Zdjęcia natomiast powinny być wykonane tak, by przedstawiać prawdziwy stan auta.

Kupujemy auto

Zakup auta jest prawdopodobnie jeszcze prostszy niż jego sprzedaż. Po prostu rejestrujemy konto na danej platformie i przystępujemy do poszukiwania nowego samochodu. Jeśli mamy wypatrzony konkretny model auta, warto poszukiwać na stronie, którą wybraliśmy ogłoszenia np. o Volvo S40 Białystok. Możemy też skorzystać z funkcji filtrowania wyników. Gdy znajdziemy interesujące nas ogłoszenie, klikamy na nie, a wyświetlą się detale, w tym numer telefonu lub adres e-mail osoby sprzedającej, którymi powinniśmy się posłużyć, by uzgodnić szczegóły transakcji. Niektóre strony, np. Allegro oferują możliwość sfinalizowania transakcji bezpośrednio na platformie.

Jeśli artykuł się państwu spodobał, zapraszam do zapoznania się z ofertą Nord Auto Volvo Białystok

Dla kierowców