June 23, 2021

Nowości, testy, galeria

Sportowe samochody potrafią oczarować i wie o tym, z całą pewnością niejeden fan motoryzacji, który marzy o tym, aby posiadać na własność przynajmniej jeden z najszybszych modeli na świecie.
Niestety nie jest to takie proste, ponieważ samochody tego typu znajdują się na najwyższej półce cenowej, co oznacza, że najczęściej ich koszta przekraczają możliwości finansowe przeciętnych ludzi. Niemniej jednak tego typu samochód można spokojnie wynająć na krótką przejażdżkę po torze lub do całodniowego użytku.
Warto pamiętać jednak o tym, że tego typu samochody nie zawsze nadają się do użytkowania ich po zwykłych ulicach, ponieważ mają ogromne przyspieszenie oraz nisko zamocowane zawieszenie, co może być kłopotliwe podczas jazdy po mieście. Tego typu samochód można jednak bez problemu wypróbować na specjalnym torze służącym do wyścigów rajdowych.

Na jaki samochód warto się zdecydować?

Na pewno niesamowitym przeżyciem będzie Jazda Lamborghini Huracan. Jest to bowiem jeden z najbardziej rozpoznawalnych, włoskich samochodów. Nie każdy wie jednak o tym, że Huracan potrafi rozpędzić się do stu kilometrów na godzinę w nieco ponad trzy sekundy! Jest to niesamowity wynik, który potwierdza moc silnika Lamborghini oraz jego doskonałe przyspieszenie. Jazda tego typu samochodem na pewno pozostawi w tyle innych użytkowników dróg szybkiego ruchu. Warto choć raz w życiu przekonać się o jego mocy na własnej skórze.

Dla kierowców

Dodaj komentarz