June 23, 2021

Nowości, testy, galeria

Przejazd po torze wyścigowym to zawsze ogromne emocje. Jest to jednak idealna rozrywka dla wszystkich fanów motoryzacji, zawodowych kierowców, dziennikarzy motoryzacyjnych, a także po prostu dla każdego, kto interesuje się szybkimi samochodami i chciałby przetestować swoje możliwości na profesjonalnym torze do jazdy.

Dlaczego warto zdecydować się na przejazd po torze wyścigowym?

Na pewno dlatego, że jest to jedyna, legalna możliwość przetestowania wszystkich możliwości samochodu. Tak szybka jazda po normalnych drogach jest oczywiście zabroniona, a więc jedyną możliwością pozostają specjalnie przystosowane do tego tory. Tory wyścigowe dają także możliwość zwykłego przejazdu. Oznacza to mniej więcej tyle, że można wykupić sobie przejazd, ale zamiast prowadzić samochód, za jego kierownicą usiądzie profesjonalny kierowca, który pomoże oswoić się z danym samochodem, a także pokaże wszystkie jego możliwości.

Na jaki model samochodu warto się zdecydować na pierwszą jazdę?

Największą popularnością cieszą się oczywiście modele sportowe. Głównie dlatego, że są one szybkie i dają największe możliwości. Warto więc wybrać opcję, jaką jest jazda Astonem Martinem. Jazda Aston Martin na pewno spodoba się wszystkim fanom szybkiej jazdy, ponieważ aktualnie modele wychodzące z firmy Aston Martin to jedne z najszybszych na rynku, a co za tym idzie, dających także najwięcej możliwości, jeśli chodzi o ich prowadzenie.

Dla kierowców