June 23, 2021

Nowości, testy, galeria

Wielu z nas uważa się za idealnych kierowców. Uważamy, że jeżeli jesteśmy w stanie bezwypadkowo prowadzić samochód przez nawet kilka lat, to świadczy to o naszych zdolnościach. Należy jednak pamiętać o tym, że sztuka panowania nad pojazdem nie sprowadza się tylko do codziennej jazdy. Bardzo ważna jest również umiejętność reagowania w sytuacjach nadzwyczajnych, co może uratować pasażerów pojazdu przed poważnym wypadkiem.

NAUKA W BEZPIECZNYM MIEJSCU

Znakomitym miejscem do treningu jest zamknięty tor wyścigowy. Jako że jest obiektem zamkniętym, stanowi bezpieczne miejsce do trenowania dla adeptów bezpiecznej jazdy. Możliwe jest przećwiczenie wielu drogowych scenariuszy, np:
– jazda po śliskiej nawierzchni,
– wymijanie niespodziewanych przeszkód na drodze,
– bezpieczne pokonywanie ostrych zakrętów,
– panowanie nad pojazdem przy prędkościach autostradowych.

NAUKA POD OKIEM NAJLEPSZYCH SPECJALISTÓW

Wszystkie ćwiczenia przebiegają pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy zadbają o sprawny przebieg nauki oraz bezpieczeństwo kursanta. Dzięki ich pracy odpowiednie kwalifikacje kadry zostają połączone z odpowiednią infrastrukturą treningową. To połączenie jest idealnym przepisem na dobry ośrodek szkoleniowy.

TOR SŁABOMIERZ ZAPRASZA WSZYSTKICH KIEROWCÓW!

Tor wyścigowy w Słabomierzu zapewnia wszystkim kierowcom te same, rewelacyjne warunki do nauki. Ćwiczenie na tym obiekcie jest bezpieczne i przyjemne, przez co pożyteczne wnioski wyciągnięte z jazdy na torze mogą zostać w zwykłej jeździe.

Dla kierowców

Dodaj komentarz