May 28, 2020

Nowości, testy, galeria

Jednym z najszybszych samochodów świata jest Ariel Atom. Samochód ten należy do wyścigowych. Jest w kręgach marzeń praktycznie wszystkich mężczyzn, ponieważ osiąga zawrotne prędkości na torach.

Poczuj się jak kierowca formuły 1

Każdy mężczyzna ma marzenie, aby poczuć się jak kierowca formuły 1. Nie ma się czemu dziwić przede wszystkim dlatego, że przejazd tymi samochodami zapewnia przede wszystkim niesamowitą dawkę wrażeń. Okazuje się na dodatek, że jest to całkowicie bezpieczne.

Zwróć uwagę na parametry

Jazda Ariel Atom Autonator.pl to przede wszystkim szybkość. Samochód ten osiada przyspieszenie dwa i osiem sekundy do 100 kilometrów na godzinę. Maksymalna szybkość tego samochodu wynosi 250 km/h. Napędzany jest z tyłu, co daje niesamowite wrażenia podczas jazdy. Skrzynia biegów jest manualna przez co zdecydowanie lepiej można panować nad pojazdem w czasie jazdy.

Designerski samochód

Każdy kto skorzysta z jazdy Ariel Atom ma pewność tego, że będzie miał możliwość przejechać się prawdziwym samochodem wyścigowym. Samochód ten nie tylko ma świetne parametry ale do tego jeszcze jest zbudowany w bardzo designerski sposób. Oznacza to, że zdjęcia w tym samochodzie muszą wyglądać wprost bajeczne. Nic więc dziwnego, że wiele osób decyduje się na jazdę Ariel Atom. Samochód jest wprost stworzony do tego, aby się nim ścigać. Poza tym auto to jest niezawodne na torach wyścigowych, w związku z czym wielu ludzi chce z niego korzystać.

Dla kierowców

Dodaj komentarz