September 27, 2020

Nowości, testy, galeria

Wielu kierowców marzy o tym, aby móc spróbować swych sił na torze wyścigowym. Dlatego podarowanie im takiej możliwości jest najlepszym prezentem, jaki mogą sobie wymarzyć.

REALIZACJA DZIECIĘCYCH MARZEŃ

Tor wyścigowy jest miejscem realizacji dziecięcych marzeń o zostaniu gwiazdą motosportu. Na jego terenie każdy może poznać maksimum możliwości swojego samochodu oraz sprawdzić własne umiejętności. Jazda po torze jest o wiele bezpieczniejsza od brawurowych rajdów na publicznych drogach, których świadkiem był każdy z nas.

Wykupienie wstępu na tor warto połączyć z wynajęciem sportowego samochodu. Obecnie możliwe jest wykupienie jazdy bolidami „na okrążenia”, dzięki czemu koszty takiej operacji są o wiele mniejsze. W ten sposób osoba obdarowywana prezentem ma szansę poznania samochodów takich marek jak np:
– Aston Martin,
– BMW,
– Ferrari.
– Lamborghini,
– McLaren.

TOR BEDNARY – WYŚCIGI W POBLIŻU POZNANIA

Zorganizowanie takiej niespodzianki dla mieszkańców Wielkopolski i Kujaw nie powinno być trudne, ponieważ zaledwie 40 km od Poznania i 100 km od Bydgoszczy znajduje się samochodowy tor Bednary. Obiekt wybudowano na miejscu dawnego wojskowego lotniska. Pas startowy lądowiska zaadaptowano na bardzo długą prostą, przez co można na niej osiągać imponujące prędkości. Ponadto na torze Bednary prowadzony jest opisany system wypożyczania samochodów sportowych.

PODSUMOWANIE

Możliwość jazdy po torze wyścigowym z prawdziwego zdarzenia jest znakomitym prezentem dla posiadacza czterech kółek. Ponadto zapewnia mu nie tylko rozrywkę, ale również pozwala na zgłębienie własnych umiejętności, co zaprocentuje w codziennej jeździe.

Dla kierowców

Dodaj komentarz