May 16, 2021

Nowości, testy, galeria
Podłokietnik do Peugeot 108

Podłokietniki samochodowe są bardzo docenianymi gadżetami szczególnie przez kierowców, którzy często pokonują długie trasy. Nie wszyscy właściciele samochodów wiedzą czym dokładnie powinno się sugerować wybierając podłokietniki do samochodu.

Warto wybrać podłokietniki dedykowane czy uniwersalne?

Warto przede wszystkim wiedzieć, że spośród podłokietników samochodowych dostępnych obecnie na rynku można wyróżnić dedykowane i uniwersalne. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będą produkty dedykowane. Wykorzystują bowiem fabryczne mocowania. W ten sposób użytkownik może być pewny, że produkt idealnie wpasuje się w wygląd wnętrza.

Z kolei w przypadku wybrania uniwersalnego modelu istnieje prawdopodobieństwo, że podłokietniki samochodowe mogą zasłaniać nawiewy wentylacyjne. Warto jednak zaznaczyć, że obecnie oferta omawianych podłokietników jest tak szeroka, że w przypadku najbardziej popularnych samochodów kierowca nie będzie miał problemu z zakupem odpowiedniego produktu.

Należy uwzględnić indywidualne upodobania

Koniecznie należy mieć świadomość, że poszczególne podłokietniki dostępne na rynku będą różniły się między sobą nie tylko cechami oddziałującymi na funkcjonalność, ale również komfort użytkowania. Zdecydowanie najbardziej ergonomiczne modele umożliwiają nawet na odchylenie całego podłokietnika do pionu. Możliwa jest także bardzo płynna regulacja wysokości. Z kolei podłokietniki do samochodu, które charakteryzują się ograniczoną regulacją wyróżniają się zdecydowanie większą pojemnością schowka.

Do samochodu