December 3, 2020

Nowości, testy, galeria

Nie ma chyba przyjemniejszego momentu niż odbiór nowego auta z salonu. Zakup samochodu to zwykle nie lada wydarzenie – niekiedy odkładać trzeba na ten wydatek przez długie miesiące czy lata. Sporo osób korzysta z wtórnego rynku samochodowego. Jednak, nie ma wątpliwości, że kupienie auta prosto z salonu wiąże się z zupełnie innymi doznaniami. Kiedy już zaparkuje się swoje auto na podjeździe i z dumą spojrzy na nowy nabytek, często przychodzi do głowy myśl: a co jeśli ktoś mi je ukradnie?

Jak zabezpieczyć auto przed kradzieżą?

Jest wiele sposobów na zabezpieczenie samochodu przed niechcianymi wypadkami. Sporo osób chroni się przed kradzieżą poprzez montowanie alarmów, oddawanie pojazdu na parking strzeżony, czy montowanie rolet antywłamaniowych do garażu.

Świetną opcją jest również pokrowiec na kluczyki blokujący fale radiowe. To rozwiązanie, z którego skorzystać powinni właściciele parkujący swoje auta na podjeździe domu. Kluczyk emitujący fale może zostać zahakowany i otworzyć drzwi złodziejowi. Dlatego tak ważne jest aby chować go w pokrowiec keyless.

Jaki jest koszt pokrowca na kluczyki keyless?

Etui na kluczyki neutralizujące fale radiowe to doskonały pomysł na prezent dla fana motoryzacji. Ucieszy ono na pewno naszego tatę, męża czy brata. Obecnie większość aut posiada taki system otwierania drzwi.

Pokrowiec keyless można zakupić przez Internet. Koszt takiego etui waha się w granicach od kilkudziesięciu złotych do nawet kilkuset, w zależności od tego czy na przykład jest wykonany ze skóry.

Jeśli artykuł się państwu spodobał, zapraszam do zapoznania się z ofertą na https://e-keyless.pl/etui-keyless-na-kluczyki

Do samochodu