May 16, 2021

Nowości, testy, galeria
nakładki progowe stalowe

Nakładki progowe do auta to sprawdzony sposób na to, aby zwiększyć komfort użytkowania pojazdu. To wyjątkowo praktyczny element, który występuje w wielu różnorodnych wariantach. Istotne jest to, aby znaleźć produkt odpowiedni dla siebie. Duże znaczenie ma tworzywo, z którego została wykonana nakładka. Najważniejsze jest to, aby materiał był wytrzymały i odporny na negatywne działanie czynników zewnętrznych.

Nakładki progowe aluminiowe

Zaletą nakładek progowych z aluminium jest korzystna cena. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla osób z ograniczonym budżetem. Ich montaż jest prosty i bezinwazyjny. Skutecznie ochronią one progi auta przed zarysowaniami oraz innymi niedoskonałościami. Wadą produktów aluminiowych jest średnia trwałość. Wszystko zależy od intensywności użytkowania pojazdu. Wiadomym jest, że w przypadku codziennej eksploatacji auta nakładki posłużą krócej.

Nakładki progowe stalowe

Wyższą wytrzymałością wyróżniają się nakładki na progi wykonane ze stali. Oczywiście mowa tutaj o stali zabezpieczonej przed korozją. Jest to najlepsza inwestycja na długie lata. Nie trzeba martwić się o przedwczesne pojawienie się śladów użytkowania. Czyszczenie jest wyjątkowo proste i bezproblemowe. Sprawnie pozbędziemy się z powierzchni wszelkich zanieczyszczeń. Zagrożenia nie stanowi piach, błoto, wilgoć, czy też śnieg. Na uwagę zasługuje również atrakcyjny wygląd wizualny. Nakładki stalowe są nowoczesne, a zarazem minimalistyczne. Kupisz je tutaj: https://automotohit.pl/Nakladki-na-progi

Do samochodu