June 23, 2021

Nowości, testy, galeria
opony letnie

Opony to nie jedynie element auta. To ważna składowa bezpieczeństwa i dynamiki jazdy. Przed ich wyborem warto dowiedzieć się o najistotniejszych parametrach, jakie powinno spełniać dobre ogumienie. 
Dla samochodów o dużej mocy silnika i kierowców preferujących jazdę dynamiczną opony Dębica presto uhp2 sprawdzą się doskonale.

Cechy produktowe

Dębica presto uhp2 opona Ultra High Performance, posiadająca asymetryczny bieżnik znacząco zwiększający bezpieczeństwo prowadzenia samochodu. Zewnętrzne żebro opony zostało specjalnie usztywnione, aby w okresie letnim uzyskać jeszcze lepszą przyczepność opony Dębica presto uhp2 na nawierzchni suchej. Bezpieczeństwo i dobre odprowadzanie wody na nawierzchni mokrej zapewnia specjalnie zaprojektowany system rowków oraz wykończone zaokrągleniami barki opony. Dzięki zastosowanym technologiom maleje ryzyko wpadnięcia w poślizg na śliskiej nawierzchni. Asymetryczny bieżnik wygląda także bardzo atrakcyjnie, co jest dodatkową, lecz nie najważniejszą zaletą.

Ekonomia opony Dębica presto uhp2

Jest to opona ze średniej półki cenowej, o wysokim stosunku, jakości do ceny – aktualne ceny sprawdzisz w sklepie online https://www.sklepopon.com/model-opony/debica-presto-uhp-2. Warto przyjrzeć się jej bliżej przed wymianą ogumienia. Zastosowana do produkcji specjalna mieszanka gumy obniża opory toczenia, a w konsekwencji prowadzi do redukcji kosztów paliwa. Co więcej jest to polski produkt i mimo, iż należy do segmentu budżetowego, ze względu na wysokie technologie zastosowane w produkcji, może śmiało konkurować z zagranicznymi, droższymi oponami letnimi.

Dobierając ogumienie należy dostosować je do potrzeb samochodu oraz stylu jazdy kierowcy.

Do samochodu