August 13, 2020

Nowości, testy, galeria
pokrowce samochodowe

Producenci oferują bardzo wiele modeli pokrowców na fotele samochodowe, dlatego też warto dokładnie zapoznać się z nimi, dzięki czemu łatwiej będzie wybrać najlepszy model. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, które pokrowce na fotele samochodowe sprzedają się najlepiej.

Moda na organizery

W ostatnim czasie jest bardzo duży boom na organizery, czyli proste pokrowce zakładane bezpośrednio na tył oparcia fotela przedniego. Pokrowce tego typu bardzo często posiadają liczne kieszonki w których można przechowywać potrzebne drobiazgi. Najlepsze modele mogą mieć nawet specjalny uchwyt na kubek do kawy. Jest to idealny wybór przede wszystkim dla tych pasażerów, którzy często podróżują na tylnej kanapie. Pokrowce na fotele samochodowe tego typu są dobrym wyborem również dla małych dzieci, które mają odpowiednie miejsce na zabawki.

Popularne koszulki

Najpopularniejsze pokrowce na fotele samochodowe, to oczywiście modele przypominające koszulki. Pokrowce tego typu wykonane są zazwyczaj z dość elastycznego materiału, który można naciągać na fotel samochodowy. Zadaniem koszulek ochronnych jest zabezpieczenie tapicerski samochodowej przed wycieraniem się. Sporą zaletą koszulek ochronnych jest nie tylko przystępna cena, ale również to, że można je szybko ściągnąć i wrzucić do pralki. Są to uniwersalne pokrowce, które pasują do każdego auta.

Do samochodu