September 27, 2020

Nowości, testy, galeria

W dzisiejszych czasach bardzo wielu kierowców zastanawia się, jak szybko i tanio zabezpieczyć swój samochodów przed nadejściem zimy. Najprostszym rozwiązaniem jest oczywiście tajemnicza powłoka ceramiczna, która jest w stanie zabezpieczyć lakier na długie lata.

Dla kogo jest powłoka ceramiczna

Nowoczesna powłoka ceramiczna to doskonały wybór przede wszystkim dla tych kierowców, którzy mają nowe auta z salonu i chcą zachować idealny lakier na bardzo długi okres czasu. Warto wspomnieć także i o tym, że powłoka ceramiczna doskonale nadaje się nie tylko do zabezpieczania karoserii samochodowej, ale również do zabezpieczania tapicerki skórzanej, felg, szyb i reflektorów (zobacz). Dzięki powłoce można zabezpieczyć także wszystkie elementy plastikowe, które jak powszechnie wiadomo potrzebują specjalnego traktowania.

Nano-powłoka

Profesjonalna nano-powłoka zapewni doskonałą ochronę powierzchni nadwozia, która będzie skutecznie blokować wszelkie obce ciała. W dzisiejszych czasach każdy samochód musi zmagać się z różnorodnymi atakami na jego lakier, błoto, brud i pozostałe zanieczyszczenia. Dzięki nano-powłoce, oryginalna powłoka naszego auta jest całkowicie zamknięta w specjalnej ochronnej warstwie, która poradzi sobie z wieloma zagrożeniami. Markowe powłoki ceramiczne od renomowanych producentów są w stanie zabezpieczyć lakier nawet na 5 lat. Oryginalna powłoka ceramiczna jest najlepszą alternatywą dla popularnego wosku. Warto wspomnieć o tym, że powłoka doskonale sprawdzi się nie tylko w przypadku nowych aut z salonu, ale również używanych maszyn.

Do samochodu

Dodaj komentarz