May 28, 2020

Nowości, testy, galeria

Systematyczne mycie auta to najprostszy sposób, aby zachować elegancki i piękny wygląd karoserii samochodowej. Warto wspomnieć jednak o tym, że usuwanie zanieczyszczeń z karoserii wcale nie jest zadaniem takim prostym, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka.

Jakie kosmetyki wybrać?

Wybierając profesjonalny szampon do samochodu od renomowanego producenta można zaoszczędzić sporo cenne czasu i nerwów. Oryginalny szampon to zdecydowanie najlepsza alternatywa dla piany aktywnej, która wśród wielu kierowców cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Pamiętać należy jednak o tym, że zdecydowanie bezpieczniejszym rozwiązaniem jest właśnie szampon, który można śmiało wykorzystać również do mycia elewacji, dachów i kostki brukowej.

Profesjonalny szampon woskujący

Oryginalny szampon do samochodu z woskiem jest doskonałą propozycją dla wszystkich tych kierowców, którzy mają powłokę ochronną. Mowa tutaj o popularnej powłoce kwarcowej lub ceramicznej. Przy pomocy takiego preparatu bez żadnego większego problemu można usunąć nawet bardzo duże zabrudzenia. Środek ten przyda się również do mycia lusterek, lamp i różnorodnych części plastikowych. Pamiętać należy o tym, że szampon woskujący nie tylko skutecznie myje, ale przede wszystkim zabezpiecza lakier samochodowy. W pierwszej kolejności należy rozglądać się oczywiście za markowymi szamponami od renomowanych producentów, którzy mogą pochwalić się dobrą opinią.

Do samochodu