May 28, 2020

Nowości, testy, galeria
opony letnie dębica

Decydując się na zakup opony, musimy wziąć pod uwagę nasze preferencje, technikę jazdy oraz przeznaczenie konkretnego modelu. Jest kilka sztuczek, które mogą nam w tym pomóc.

Do czego ich potrzebujesz?

Zanim zdecyduje się na zakup, zastanów się do czego nadają się opony, które chcesz zakupić. Nie inwestuj w opony klasy czwartej. Zamiast tego lepiej jest kupić opony letnie Dębica w popularnym sklepie Sklep Opon, gdyż ta firma może Ci zapewnić dobre ogumienie w atrakcyjnej cenie. Jakiś czas temu wprowadzono etykiety, które pomagają przy wyborze opony.

Styl jazdy i pełna kontrola

opony letnie dębicaTo czy jeździsz łagodnie, czy agresywnie, a także czy częściej dojeżdżasz do pracy w mieście, czy wolisz dłuższe wycieczki będzie miało wpływ na wybór opony. Jeżeli jeździsz autostradami, to budżetowy egzemplarz cię nie zawiedzie, ale gdy wolisz trasy na około i jazdę po żwirze, wtedy będziesz potrzebował czegoś wytrzymalszego.

W przypadku ekonomicznej jazdy, możemy kupić oponę o dobrych parametrach tarcia. Opony, które lepiej wykorzystują ekonomiczne style hamowania, przez co możemy zaoszczędzić na paliwie, a  z różnicy kupić nowe opony. Nie musisz uderzać do firm z oponami pierwszej klasy. Firma z letnimi oponami Dębica może mieć to czego szukasz w bardziej korzystnej cenie.

Jeżeli boimy się deszczy, to kupujemy oponę, która nie traci przyczepności na mokrej nawierzchni. Wtedy nie będziemy musieli się denerwować ilekroć zacznie mżyć. Do tego warto jest skupić się na ogumieniu, które przeszło konkretne testy, gdyż różnice w klasie mogą wydłużyć drogę hamowania nawet o kilka metrów.

Do samochodu