May 28, 2020

Nowości, testy, galeria

Samochód jest dla wielu osób nie tylko środkiem służącym do przemieszczania się, ale również czymś w rodzaju biura, zaplecza czy prawie domu – pracujemy w nim na komputerze, czy wozimy w bagażniku komplet ubrań na zmianę i szczoteczkę do zębów.

Cleanery, pianki i spraye

Warto zadbać więc o czystość i przyjemną atmosferę w naszym samochodzie. Oprócz odkurzacza i karchera potrzebujemy do tego różnych preparatów czyszczących. Kosmetyki do auta są dziś oferowane w bardzo szerokiej gamie, dlatego bez problemu wyczyścimy naszą tapicerkę ze skóry specjalnym cleanerem w sprayu i zabezpieczymy odżywką a w przypadku foteli z lub alcantry, wybór pomiędzy płynami czyszczącymi oraz impregnatami jest jeszcze większy. O powierzchnie plastikowe (z tworzywa) natomiast zadbamy dzięki sprayom czyszcząco- nabłyszczającym lub preparatom nie dającym efektu „wet look” do wnętrz matowych.

Kropka nad „i”

Fotele i kokpit czyste i pachnące – jeszcze pozostało doprowadzenie szyb do idealnego stanu, co jest ważnie nie tylko ze względów estetycznych, ale również i przede wszystkim dla bezpieczeństwa. Producenci kosmetyków do aut oferują liczne preparaty głównie w postaci płynów z atomizerem. Warto wybrać taki, który może być użyty nie tylko do mycia szyb, ale również do czyszczenia ekranów dotykowych jeśli w takie wyposażone jest nasze auto. Użytecznym produktem, zwłaszcza w jesienno – zimowym okresie, jest spray chroniący szybę przed parowaniem, który można zaaplikować po jej umyciu i wysuszeniu. Na koniec miło będzie dodać ulubiony aromat z dostępnej na rynku szerokiej gamy zapachów. Można wybrać bardziej tradycyjne odświeżacze o woni cytrusów czy wanilii lub bardziej awangardowe zapachy takie jak ciepła szarlotka, guma do żucia czy niemowlęcy puder.

Do samochodu