May 16, 2021

Nowości, testy, galeria

Nowoczesna metoda finansowania nowo nabytych pojazdów, jaką jest auto leasing, zdobywa coraz większe rzesze fanów. Najprawdopodobniej największą przyczyną tego jest łatwy dostęp do informacji, komfortowy sposób komunikacji wstępnej (mailowy, bądź telefoniczny) oraz mało skomplikowane procedury.

Z opcji leasingowania pojazdu może skorzystać obecnie praktycznie każdy, bez względu na to czy ma własną firmę, prowadzi działalność gospodarczą, czy też zalega z płatnościami (zobowiązania kredytowe)

Rodzaje leasingu i jego przeznaczenie

Zakres leasingowania może się nieco różnic. Wpływ na to ma przede wszystkim status. Innymi słowy – osoba, która nie prowadzi działalności gospodarczej, ani też nie jest właścicielem żadnego przedsiębiorstwa, może skorzystać z formy leasingu konsumenckiego. W nim mogą zostać określone informacje tj. okres leasingu, procedury przyznania finansowania, przewidywane działania po spłacie wszystkich rat leasingowych (wykup pojazdu, wymiana na nowszy model lub zwrot). Natomiast w przypadku firm i spółek BMW Financial Services oferuje auto leasing finansowy, będący pewnego rodzaju dopełnieniem standardowej oferty. 

Istotne parametry leasingowania, które można dostosować pod własne preferencje

Proces leasingowania jest zawsze dopasowywany do oczekiwań klienta. Duży wpływ mają tzw. ruchome parametry. Należą do nich:

  • okres finansowania,
  • waluta,
  • oprocentowanie,
  • ilość rat,
  • wkład początkowy, własny, stanowiący pewien procent całkowitej wartości wybranego pojazdu.

Oprócz wyżej wymienionych czynników należy pamiętać, że ostateczny koszt w głównej mierze zależy od ceny wyjściowej samego auta.

Najważniejsze informacje oraz szczegółowa oferta BMW leasing Warszawa znajduje się pod adresem: https://bmwdirect.pl/. Zaufaj jednemu z największych koncernów motoryzacyjnych w Europie i ciesz się zyskiem od zaraz!

motoryzacja