June 23, 2021

Nowości, testy, galeria
subaru

Samochody Subaru to niewątpliwie ciekawe produkty na rynku motoryzacyjnym. Mają oryginalny wygląd i oferują wiele ciekawych opcji. Wiele osób zastanawiających się nad zakupem pierwszego Subaru zadaje sobie pytanie, jak wygląda jazda Subaru? Czy różni się znacznie od przemieszczania się autami innych marek? Postaramy się tutaj odpowiedzieć na te pytania.

Wrażenia z jazdy

Wiele zależy od tego, o jakim modelu Subaru mówimy. Jeśli chodzi o sportowe samochody z serii WRX, to są zazwyczaj zrywne i dynamiczne. Niektórzy pasażerowie po raz pierwszy wsiadający do takiego auta są zszokowani przeciążeniami. WRX-y mają pojemne i mocne silniki, które niestety pracują naprawdę głośno (choć niektórzy mogą to uznać za zaletę, gusta bywają różne). Dla osób niebędących amatorami wyścigów i mocnych wrażeń są Subaru z innych serii, np. Legacy. Także mają sportowy charakter, ale słabsze wersje silnikowe zaczynają się od niewielu ponad 100 KM, więc nie są już takimi „potworami” na jezdni.

Komfort jazdy

Subaru, podobnie jak inni producenci, swoje auta produkuje w różnych wersjach wyposażeniowych. Są to np. L, X, S, XT, Sport, Comfort, Limited, STI Premium. Poszczególnych wersji jest naprawdę mnóstwo, w niektórych samochodach występuje tylko część z nich. Mnogość opcji wyposażenia oraz różnorodność pakietów powoduje, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie, w zależności od potrzeb własnych i potencjalnych pasażerów, a także od zasobności portfela. Więcej informacji o jeździe subaru znajdziesz tutaj.

motoryzacja