May 16, 2021

Nowości, testy, galeria
tor łódź

Młodość ma swoje prawa. Musi się wyszaleć i wyszumieć, ponieważ później nie będzie na to czasu i możliwości. Problem jednak zaczyna się w momencie, gdy młodzieńcze szaleństwa zaczynają dotykać i krzywdzić postronne osoby. Najbardziej jaskrawym przykładem takiego zjawiska są młodzi kierowcy, których fantazja za kółkiem popycha niekiedy do bardzo nieprzemyślanych działań. Lepiej sprawdzić się na autodromie jak tor łódź. Taką oferta na jazdę to AutoNaTor, gdzie możesz być pasażerem jak i kierowcą super auta.

tor łódźMłodzi kierowcy, duże ryzyko

Nie jest dziełem przypadku fakt, że statystyki dotyczące kierowców do 25 roku życia są dramatyczne. Królują oni zarówno w ilości powodowanych wypadków, otrzymywanych mandatów i niestety zgonów na jezdniach.
Powodem takiego stanu rzeczy jest przekonanie młodych kierowców o swoim ponadprzeciętnym talencie i całkowitym zaniku instynktu samozachowawczego za kółkiem. Prowadzi to do sytuacji, w której wąskie uliczki zamieniają się w tor samochodowy, co szybko kończy się tragiczne.

Nauka w warunkach bezpiecznych

Policja stara się tę sytuacje rozwiązywać poprzez karanie, jednak nie od dziś wiadomo, ze znacznie lepszym sposobem jest uświadamianie. Niekoniecznie o negatywnych stronach takiego postępowania – ponieważ to z pewnością okaże się daremne – a o braku doświadczenia za kółkiem. A czy jest do tego lepsze miejsce niż tor wyścigowy?
Na torze wyścigowym łódź panują przede wszystkim bezpieczne warunki, które pozwalają na maksymalne wykorzystywanie możliwości auta i kierowcy. Z pewnością gdy tylko młody kierowca w bezpiecznych warunkach toru samochodowego kilkukrotnie przekona się o swoich brakach za kółkiem, po pierwsze postanowi je uzupełnić, a po drugie spostrzeże, że droga publiczna nie jest do tego najlepszym miejscem.

motoryzacja