May 16, 2021

Nowości, testy, galeria
czerwone porshe na tor Słomczyn

Rajdy samochodowe cieszą się sporą popularnością wśród zapalonych fanów motoryzacji. Ściganie się nowoczesnym autem z pewnością dostarczy kierowcy niesamowitych wrażeń. Spora dawka adrenaliny z pewnością pobudzi o wiele lepiej, niż nawet najmocniejsza kawa.

czerwone porshe na  tor SłomczynWyścigi samochodowe to ciekawe widowisko. Chyba nic nie daje takiej dawki adrenaliny i mocnych wrażeń. Podczas szybkiej jazdy samochodem trzeba reagować na różne zdarzenia w ułamku sekundy. Doświadczeni kierowcy rajdowi z całą pewnością mają wspaniały refleks. Oczywiście umiejętności tego rodzaju można doskonalić za pomocą treningu. Tor wyścigowy Słomczyn nadaje się doskonale do ćwiczenia skomplikowanych manewrów. Przeciętny kierowca samochodu na co dzień nie wykonuje takich manewrów. Jazda po torze wyścigowym Słomczyn wcale nie jest taka prosta, jak mogłoby się wydawać więc sprawdzić się możesz tutaj. Profesjonalni kierowcy rajdowi doskonale zdają sobie z tego sprawę. Tor samochodowy posiada wiele przeszkód. Początkujący kierowcy rajdowi mogą czasem mieć problem, żeby wyrobić na zakręcie. Na szczęście tory samochodowe posiadają wiele zabezpieczeń. Nie trzeba obawiać się, że dojdzie do groźnego w skutkach wypadku. Kierowcy rajdowi są ubrani w kombinezony, mają również założone kaski.

Uczestniczenie w wyścigu samochodowym wymaga oczywiście odpowiednich umiejętności. Kierowcy rajdowi powinni charakteryzować się refleksem oraz odpowiednią koordynacją wzrokowo-ruchową. Oczywiście muszą systematycznie trenować.

motoryzacja