May 16, 2021

Nowości, testy, galeria

Być może będzie to dla wielu osób sporym zaskoczeniem, lecz tory wyścigowe w Polsce prowadzą niezwykle szeroki zakres swojej działalności. Oprócz stricte sportowego charakteru, który polega na organizowaniu zawodów, to także w przypadku wielu torów istnieje możliwość samodzielnego poprowadzenia samochodu sportowego. Jak to działa?

Na czym to polega?

Realizacja takiej usługi jest niezwykle prosta. Wystarczy udać się na jeden z wielu tego typu obiektów w kraju, przykładowo na tor wyścigowym Ułęż, oraz skierować swoje kroki prosto do biura, które realizuje takowe usługi. Następnie wystarczy tylko wybrać ulubiony model auta, którym chciałoby się odbyć przejażdżkę i określić ilość przejechanych okrążeń po torze. Na końcu czeka nas tylko szkolenie z obsługi danego auta i śmiało można ruszać na tor w nowym Ferrari, lub Lamborghini.

Dlaczego warto?

Dlaczego jednak warto zainteresować się taką ofertą? Dlaczego powinno się odwiedzić Moto Park w Ułęży, aby spróbować swoich sił za kierownicą tak szybkich maszyn?

Powodów jest tutaj kilka, lecz tym zdecydowanie najważniejszym jest fakt, że takie doświadczenie dla każdego fana motoryzacji pozostanie po prostu do końca życia niezapomniane. Możliwość nie tylko bliskiego kontaktu, lecz także prowadzenia takiego samochodu, jest doświadczeniem bezcenny. A gdy dodać do tego fakt, że takim samochodem można jeździć w miejscu, gdzie nie ma ograniczenia prędkości, a także ruchu ulicznego, co powoduje, że staje się ono znacznie bezpieczniejsze niż zwykła ulica, to doświadczenie to będzie tym bardziej pełne.

motoryzacja