May 16, 2021

Nowości, testy, galeria
opony samochodowe

Nie każdego stać na opony letnie lub zimowe klasy premium. Rzeczywiście gwarantują one zdecydowanie lepsze parametry użytkowania, ale też sporo kosztują. Poza tym najczęściej są dedykowane dla bardziej luksusowych marek i modeli samochodów. Na szczęście użytkownicy samochodów mniej prestiżowych również mogą cieszyć się świetnymi oponami z klasy ekonomicznej. Godne polecenia są między innymi opony zeetex zt1000.

Co charakteryzuje opony zeetex zt1000?

Opony zeetex zt1000 to jedne z najczęściej kupowanych opon z klasy ekonomicznej w Polsce. Cieszą się tak dużą popularnością nie bez powodu – łączą powiem naprawdę bardzo dobrą cenę z parametrami godnymi uwagi. Liczne parametry tych opon były zresztą testowane przez niezależne instytucje, a w tych wspominany w testach zajęły bardzo dobre pozycje wśród innych opon ekonomicznych. Można zatem bez wahania określić je naprawdę bardzo dobrymi oponami, na które kierowca nie wyda majątku.

Parametry opon zeetex zt1000

Którą parametry tych opon warto zatem najbardziej brać pod uwagę? Najważniejsze jest zachowanie opony na nawierzchni suchej oraz mokrej – w opisywanych testach opony te miały bardzo dobrą drogą hamowania na powierzchni suchej, jak też dobrą na powierzchni mokrej. Poza tym wykazują się niskimi oporami toczenia opony oraz emitują stosunkowo mało hałasu – te parametry są zatem również warte dostrzeżenia i uwzględnienia podczas wyboru kompletu nowych opon. Dobra jakość za przystępną cenę – tak skrótowo można opisać właśnie te opony zeetex, które kupisz m.in. tutaj: https://www.sklepopon.com/model-opony/zeetex-zt1000.

Serwis samochodowy