June 23, 2021

Nowości, testy, galeria

Jak każdy szanujący się producent aut, również południowokoreański koncern ma Polsce sieć autoryzowanych serwisów mechaniki pojazdowej. Jak wygląda naprawa w ASO Hyundaia?

Nawet całkiem nowe samochody muszą być regularnie serwisowane, ponieważ zbudowane są z podzespołów, które się po prostu zużywają. Oprócz sezonowej zmiany opon, skontrolować należy poziom płynów, wymienić wyeksploatowane olej i filtry. Takie usługi świadczy autoryzowana stacja obsługi.

Zero improwizacji, 100% jakości

 

Można powiedzieć, że do wymiany oleju nie jest potrzebny od razu serwis producenta, bo przecież można to sobie zrobić w przydomowym garażu. Owszem można. Można też jeździć ostrożniej zimą, albo nie wyjeżdżać wcale, jak będzie ślisko i w ten sposób przezimować auto na letnich oponach. Można? Można. Tylko czy to na pewno bezpiecznie i rzeczywiście tańsze rozwiązanie?

 

Oddając autor do autoryzowanego serwisu, właściciel pojazdu ma pewność, że naprawa zostanie wykonana zgodnie ze standardami producenta, ponieważ inaczej mechanicy ASO (https://nordauto.hyundai.pl/Serwis_Warszawa/Uslugi/) po prostu nie umieją pracować. Każda czynność serwisowa jest szczegółowo rozpisana, zatem nie ma tu miejsca na improwizacje, czy domorosłe eksperymenty. Producenckie stacje obsługi pojazdów używają profesjonalnych narzędzi i korzystają tylko z oryginalnych części zamiennych, a to gwarantuje szybką naprawę i bezpieczną eksploatację auta.

 

Czy aby na pewno każdy ma w garażu klucz do odkręcania filtru oleju? I jak się ma cena kompletu zimówek, do kosztów naprawy po kolizji na oblodzonej drodze?

 

Serwis Hyundaia

 

Auto przyjęte do serwisu Hyundaia poddawane jest specjalistycznej diagnostyce na producenckim sprzęcie testowym. Dzięki temu, nawet skomplikowane usterki rozpoznawane są od razu. Potem do akcji wkraczają wykwalifikowani mechanicy, którzy doskonale wiedzą, co mają robić. Dzięki temu awaria usunięta jest sprawnie, a klient odbiera samochód tak szybko, jak to możliwe. Podczas dłuższych napraw serwis udostępnia auto zastępcze i dokładnie myje serwisowany pojazd. Wszystko po to, aby zadowolony klient wrócił na kolejny przegląd czy naprawę.

 

Serwis samochodowy