June 23, 2021

Nowości, testy, galeria

Serwisów samochodowych jest wiele. Jeśli chcemy naprawić nasz pojazd, to możemy przebierać w ofertach różnych mechaników. Pomimo tak wielu różnego rodzaju warsztatów samochodowych, prawdziwych specjalistów jest niewielu. Z tego też powodu warto auto oddawać do naprawy w autoryzowanej stacji obsługi pojazdów, niezależnie jakiej marki samochód posiadamy.

Koszt naprawy w ASO

Zazwyczaj autoryzowane stacje obsługi pojazdów są droższe niż nieautoryzowane zakłady. Na przykład VW w Olsztynie http://www.nordauto.vw.pl/d2583/ będzie zapewne droższym wyborem od warsztatu niesygnowanego logiem żadnego producenta samochodów.
Z reguły musimy liczyć się z wydatkiem rzędu 30-40% wyższym niż koszt naprawy auta w innym warsztacie. Mamy jednak gwarancję tego, że usługa zostanie wykonana fachowo. Czy warto jednak płacić więcej za taką usługę? Każdy musi zastanowić się nad tym sam.

Autoryzowana stacja nie zawsze dobrym wyborem?

Zdarzają się historie mówiące o tym, że autoryzowane stacje obsługi pojazdów wcale nie są takim dobrym wyborem. Są to mity, którymi jak najbardziej nie warto się sugerować. VW w Olsztynie, czy w jakimkolwiek innym mieście, będzie znacznie lepszym wyborem, niż nieautoryzowana stacja.
Przede wszystkim mamy pewność, że naszym samochodem zajmują się osoby, które na tej marce pojazdów znają się najlepiej. Nic ich nie zaskoczy i dokonają naprawy w krótkim czasie na oryginalnych częściach. Autoryzowane stacje są więc świetnym wyborem, a historie o ich niekompetentności należy włożyć między bajki.

Serwis samochodowy

Dodaj komentarz