December 3, 2020

Nowości, testy, galeria

Posiadanie niezawodnego oraz w pełni sprawnego samochodu, który to nigdy nie zawodzi w trasie to marzenie każdego kierowcy. A gdy pojazd ulegnie awarii, wówczas z profesjonalną pomocą przychodzi w pełni doświadczony serwis samochodowy.

Serwis – usługi na wysokim poziomie

Dziś na rynku motoryzacyjnych nie brakuje doświadczonych serwisów samochodowych, które to świadczą usługi na wysokim poziomie.

Posiadanie przez pracowników specjalistycznej wiedzy technicznej z zakresu kompleksowych napraw pozwala na szybkie oraz sprawne usunięcie każdej usterki w samochodzie.

Każdy profesjonalny serwis zajmuje się naprawą samochodów
osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz poszczególnych sprzętów specjalistycznych.

Zakres usług serwisu samochodowego

Zakres świadczonych usług jest bardzo szeroki. W pełni doświadczony na rynku motoryzacyjnym serwis oferuje swym klientom kompleksowe naprawy w zakresie mechaniki, konserwacji oraz przeglądów olejowych.
Ponadto usługi obejmują naprawę oraz nabijanie klimatyzacji.

Serwis jest wyposażony w wysokiej jakości testery służące do diagnozowania oraz naprawy poszczególnych układów hamulcowych oraz pneumatycznych.

W szeroki zakres usług wchodzi także diagnostyka poszczególnych pojazdów samochodowych. Każdy zainteresowany klient może tutaj liczyć na szybką, sprawną oraz bardzo miłą obsługę.

Serwis samochodowy u Nord Auto Białystok

Serwis samochodowy