May 16, 2021

Nowości, testy, galeria
samochód pokrowce

Każdy kierowca dbający o estetyczny wygląd swego samochodu dba o to, aby przez długie lata wyglądał on jak nowy. Nieodłącznym elementem wnętrza każdego pojazdu są praktyczne i funkcjonalne okrycia na siedziska. Zatem jakie wybrać pokrowce do auta, aby dodać mu niesamowitego uroku?

Jakie są funkcje pokrowców na fotele samochodowe?

Pokrowce samochodowe powinny spełniać szereg istotnych zadań. Po pierwsze powinny one doskonale chronić oryginalne pokrycie foteli przed zanieczyszczeniem czy przetarciem. Warto zawsze zainwestować w pokrowce wykonane z wysokiej jakości materiału, które to będą idealnie dopasowane do foteli i które to nie będą ześlizgiwać się oraz przesuwać w czasie jazdy. I co najważniejsze wybrane pokrowce samochodowe powinny być gustownie dobrane do wnętrza pojazdu, bowiem dzięki temu każdy samochód nabiera osobliwego uroku.

Pokrowce samochodowe uniwersalne, a funkcjonalność i bezpieczeństwo

Wybór pokrowców na rynku motoryzacyjnym jest ogromny. Dla właścicieli pojazdów, który to lubią praktyczne i funkcjonalne rozwiązania polecane są przede wszystkim takie pokrowce na tylną kanapę, które umożliwiają jej wygodne składanie bez potrzeby rozpinania zamków. Warto też zainwestować a takie pokrowce, które posiadają dodatkowe kieszenie oraz gotowe otwory pod zagłówki.

Jak powszechnie wiadomo dziś zdecydowana większość samochodów wyposażona jest w boczne poduszki powietrzne, zatem wybierając pokrowce samochodowe uniwersalne koniecznie trzeba sprawdzić czy są one odpowiednio przystosowane i czy można je bezpiecznie zakładać na fotele wyposażone w poduszki Air Bag. Większość markowych pokrowców posiada specjalny atestowany szew, który to umożliwia otwarcie się bocznych poduszek powietrznych w awaryjnej sytuacji. Wybór pokrowców na rynku jest ogromny, zatem warto zawsze wybrać takie które to posłużą nam niezawodnie przez szereg długich lat.

Uncategorized