December 3, 2021

Nowości, testy, galeria
wynajem samochodów Kraków

Niezależnie od tego, czy odwiedzamy Kraków w celach turystycznych, czy też w celach biznesowych warto zagwarantować sobie wysoki komfort przemieszczania się po mieście. Jednym ze sposobów jest skorzystanie z usług firm zajmujących się wypożyczaniem samochodów.

Sam decydujesz ile płacisz

wynajem samochodów Kraków

Wysokie ceny wypożyczenia samochodów? Z tym kojarzy nam się niemalże każda wypożyczalnia samochodów Kraków jednak dzięki wysokiej konkurencji może zaoferować atrakcyjne stawki wypożyczenia. Koszt wypożyczenia najtańszych z dostępnych modeli oscyluje od 150 do 200 zł za dobę użytkowania. W przypadku aut luksusowych cena może sięgnąć nawet 1200 zł za dobę.

Określone wymagania

Chcąc jednak skorzystać z oferty wypożyczalni samochodów w Krakowie musimy spełnić kilka podstawowych wymagań. Najważniejszą rzeczą jest posiadanie ważnego prawa jazdy. Część z firm wymaga również, aby klient był w posiadaniu prawa jazdy przez określony czas. Firmy często nakładają też minimalny wiek klienta. Najczęściej jest to 25 lat. Jeżeli spełnimy wyżej określone wymagania będziemy mogli skorzystać z oferty.

Od czego zależy cena

Chociaż głównym czynnikiem determinującym ceny wynajmu jest klasa samochodu to nie bez znaczenia pozostają inne kwestie. Najważniejsze z nich to czas korzystania z pojazdu oraz ilość przebytych kilometrów. Najkorzystniejszą opcją z punktu widzenia klienta jest skorzystanie z oferty długoterminowego. Koniecznie zapoznaj się z https://www.ddpartner.com.pl.

Finansowanie