August 12, 2022

Nowości, testy, galeria

Umilanie sobie podróży w postaci zapachu sprawia, że nie dość, że czujemy się lepiej w podróży, to też unikamy nieprzyjemnych zapachów znajdujących się na zewnątrz. Dziś rynek gadżetów samochodowych w postaci zapachów jest tak mocno rozwinięty, że nie jesteśmy już zmuszeni tylko i wyłącznie do korzystania z zawieszek w postaci choinki, jak to jeszcze miało miejsce kilka lat temu. Jak to wygląda dziś? Aby się tego dowiedzieć to zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem!

Zawieszki samochodowe

Jest to najbardziej tradycyjny zapach do samochodu jaki można znaleźć na rynku. Nie dość, że zapachowe choinki Wunderbaum w latach 90′ znajdowały się praktycznie w każdym samochodzie, to i dziś są nierzadko spotykanym produktem zawieszonym na lusterku.

Nie dość, że jest to przedmiot dający bardzo ładny zapach, to w dodatku jest wytrzymały oraz daje poczucie świeżości w aucie na długie miesiące. Jego dużą zaletą jest niska cena, bo za około 5 zł można otrzymać tego typu produkt.

Odświeżacz do samochodu

Odświeżacz do samochodu to perfumy samochodowe, które co prawda są odrobinę droższe od tradycyjnych zawieszek, ale bogata paleta zapachów oraz większe bezpieczeństwo są niewątpliwymi atutami. Są to specjalne oleje, które można napełniać i tym samym wymienność zapachów może powodować większy komfort dla kierowcy i pasażerów.

Taki płyn wystarczy na wiele tygodni, dzięki czemu nie trzeba wydawać dużych pieniędzy, by z nich skorzystać. Jest to nowocześniejszy gadżet, ale gwarantujemy, że będzie pięknie wypełniać wnętrze samochodu.

Perfumy samochodowe dostępne na stronie https://shiningcar.pl/odswiezacze-powietrza-i-neutralizatory

Do samochodu