September 16, 2021

Nowości, testy, galeria

Czyste i zadbane auto to powód do radości, prosty sposób, aby wywierać na innych dobre wrażenie oraz utrzymać samochód w salonowym wyglądzie przez wiele lat.

Auto detailing, to kompleksowe usługi kosmetyki samochodowej, dzięki którym samochód nawet z upływem lat jest utrzymany w dobrym stanie.
Niezwykle staranne czyszczenie pojazdu zarówno wewnątrz, jak i z zewnątrz, doczyszczanie skórzanych foteli, pranie tapicerki oraz podsufitki oraz bardzo dokładne czyszczenie wszystkich elementów sprawia, że auto jest czyste i pachnące. Auto detailing, to nie tylko czyszczenie pojazdów, lecz także konserwacja i zabezpieczanie wszystkich elementów pojazdu.

Dużą zaletą auto detailingu jest możliwość wypolerowania lakieru na pojeździe i usunięcie z niego rys oraz śladów po insektach, a także wypolerowanie reflektorów, które wraz z użytkowaniem pojazdu wypalają się i matowieją.

Podczas usług kompleksowej kosmetyki samochodowej na lakier i inne elementy pojazdu nakładany jest wosk oraz specjalistyczne płyny, dzięki którym elementy pojazdu zostają zabezpieczone przed działaniem wody, temperatury i słońca, a ponadto odzyskują kolor i blask.

Usługi auto detailingu pozwalają zachować samochód w dobrym stanie i cieszyć się z jego wyglądu. Dzięki nim, auto przez wiele lat będzie wyglądać tak, jakby dopiero co wyjechało ze salonu. Kompleksowa kosmetyka samochodowa, to więcej niż zwykłe mycie i czyszczenie pojazdu. Auto detailing, to działania, dzięki którym auto wygląda jak nowe nawet z upływem czasu.

Samochody nowe

Dodaj komentarz